Şimdi de otobüs kumpası… İmamoğlu’ndan sert tepki: Pat diye patladınız

Sosyal medyada İBB Haber tarafından yapılan paylaşımda, bozuk olmayan bir özel halk otobüsünün şoförüyle anlaşılarak bozukmuş gibi gösterildiği, sonra da set kurulup çekim yapıldığı açıklandı. Yaşanan bu olay ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ Bekardere Islahı ve Çengelköy Çevre Projesi Temel Atma Töreni’nde konuştu.

İmamoğlu, İBB’ye bozuk otobüs kumpası kuran çekim ekibine İstanbul Valiliği’nin il genelinde çekim izni verdiğini açıkladı. İmamoğlu’nun satır başları şu şekilde;

“Araç arızalı kumpası onaları nasıl çukura soktu? Bakın bu olay onları o çukurdan çıkarmayacak. Kavacık Alman Üniversitesi’nde çalışması gereken özel halk otobüsü için İETT’ye araç arızalı bilgisi veriliyor ve İETT bu aracı Eyüp Sultan’da buluyor. 15 bin lira resmi ödeme yapıyorlar araca. Reklam filmi çekmek için. Ne için Ekrem İmamoğlu’nu küçük düşürecekler akılları sıra. Sahte bir reklam filmi çekecekler. Görüntüleri gördünüz, konuşmaları duydunuz. Yapan belli yaptıran belli. Parti ismiyle bunu yapıyorlar.

Arkada otobüsü itecek adamlar hazırlanmış. Duman efektleri. Arkadaşlarım dört dörtlük hazırlık yapılmış diyor. Çekim ekibi aynı zamanda resmi izinli. Hem de İstanbul genelinde çekim için valilikten izin alınmış. Geniş yetki verilmiş. Öyle kolay kolay da geniş yetki verilmez. Tabi adres belli olunca boyunlar kıldan ince oluyor.

Ama sizin bir hesabınız varsa, yaradanın da bir hesabı vardır. Patladınız. Pat diye patladınız. Zaten sizin işiniz bu kadar, pat. Bu kadar alçaldınız. Aile terbiyem gereği bu tür durumlarda hep söylüyorum; Allah sizi ıslah etsin. Allah sizin bu kötü emellerinizden milleti korusun. Sizi Allah’a havale ediyorum. Hukuki haklarımızı aramaya devam edeceğiz.

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x