TFF 2’nci Lig ekiplerinden Menemen Futbol Kulübü, teknik direktör Yılmaz Vural’ı bekliyor. Geçen sezon takımıyla Play-Off’lara kalmaya başaran deneyimli teknik adamın yeni sezon öncesi net bir karar vermediği bildirildi. Almanya’da düzenlenecek 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için bu ülkeye giden Vural’dan haber bekleyen kurmayların en kısa zamanda anlaşma sağlamak istediği bildirildi. Geç kalmak istemeyen Menemen FK’nın Yılmaz Vural’dan gelecek olumsuz cevaba karşı B planı da hazırladığı ve alternatif isimleri listesinde tuttuğu açıklandı.
Related Posts
Diyarbakır’da 2055 yılına kadar içme suyu sorunu çözülüyor
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, 2. Merhale İçme Suyu Projesi’nin çalışmalarını inceledi. Proje ile kente verilen içme suyu miktarı artırılarak, 2055 yılına kadar içme suyu sorunu çözülecek.
DEM Parti’den İstanbul’da Kobanê buluşması
DEM Parti, Kobanê Davası’ndaki mahkumiyet kararlarını protesto etmek için İstanbul’da Kadın Meclisi’nin davetiyle bir buluşma gerçekleştirileceğini duyurdu.
Özgür Özel, Almanya Başkanı Olaf Scholz İle Buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Almanya’daki temaslarına devam ediyor. Özel, başkent Berlin’de düzenlenen Almanya Sosyal Demokrat Partisi’nin (SPD) olağan kongresine katıldı. Özel sonrasında ise Almanya Başkanı Olaf Scholz ile …