Ünlüler Küheylan’a koştu

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, Kerem Alışık, Emir Özden, Hatice Aslan, Devrim Nas, Açelya Devrim Yılhan, Gizem Katmer, Dilara Ük, Bertan Dirikolu, Sercan Batık ve Oğuzhan Keskin’in rol aldığı “Küheylan”, Tony Ödülleri’nde ‘en iyi tiyatro oyunu’ seçilmişti.

Barış Erdenk’in rejisiyle sahnelenen “Küheylan”ın galasına Funda Eryiğit, Hakan Meriçliler, Mabel Matiz, Merve Dizdar, Zeynep Tuğçe Bayat gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Finalde dakikalarca ayakta alkışlanan ekip adına konuşan Kerem Alışık, duygularını şöyle dile getirdi: “Bu zor günlerde salonumuzu dolduran kıymetli izleyicilerimiz bugün kalbimize öbek öbek güller bıraktı. Var olsunlar.” Oyun 28 Mart, 4-13-18 Nisan’da Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam edecek. 

Alp benim iş arkadaşım

Galaya katılan İrem Yüksel, “Bu benim hocalarımın oyunu. Konservatuvar mezunuyum ben. Arkadaşlarım da burada, onları da göreceğim için mutluyum” dedi.

Oyuncu, aynı dizide rol aldığı Alp Navruz ile aşk yaşadığı haberlerine de yanıt verdi: “Aşk haberleri doğru değil. Alp benim iş arkadaşım. Ben kariyerinin çok başında bir oyuncuyum. Bu konuyla ilgili ne söylenir pek tecrübem yok. Aslı yok demem yeterli sanırım.”

Merve Dizdar

Mabel Matiz – Hatice Aslan

Gizem Erman Soysaldı

Zeynep Tuğçe Bayat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir