Bahçeli, bu habere ne diyecek… HÜDA PAR’dan Gaffar Okkan’a hadsiz sözler… Hizbullah suikastına sahip çıktı

Cumhur İttifakı üyeleri AKP, MHP, BBP, Yeniden Refah Partisi’ne dışarıdan destek vereceği ve AKP’nin listelerinden seçime gireceklerini açıklayan HÜDA Par’da Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah Tasalı’nın skandal tweeti ortaya çıktı.

Hamdullah Tasalı’nın 2017’de Diyarbakır Emniyet Müdürü olarak görev yapanken terör saldırısında şehit olan Ali Gaffar Okkan’la ilgili yaptığı skandal paylaşımı Odatv yakaladı.

Hamdullah Tasalı, ilgili paylaşımında, “Polis üniformalı Gaffar Okkan, görevi boyunca PKK’ye hizmet etti” ifadelerini kullandı.

İşte o tweet:

Hamdullah Tasalı, gelen tepkiler üzerine hesabını kapattı.

Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin HÜDA Par Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah Tasalı ile ilgili nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu oldu.

SIR CİNAYET

Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, 2001 yılında gerçekleştirilen bir suikast sonucu hayatını kaybetti. Cinayetin ardındaki sır perdesi hala aralanmadı. Gaffar Okkan’ı kim öldürdü? Diyarbakır halkı onu neden bu kadar çok sevdi? Bu cinayet önceden engellenebilir miydi? Ya da gerekli önlemler alınsa, Gaffar Okkan hala yaşıyor olabilir miydi?

21 yıldır aydınlanamayan Gaffar Okkan cinayeti ile ilgili dönemin İçişleri Bakanı Sadettin Tantan tüm bu soruların cevaplarını Odatv’ye anlatmıştı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir